Podajnik na papierosy

Podajnik służy do podawania opakowań papierosów. Włożone pudełka z papierosami są przesuwane do frontu dzięki specjalnym popychaczom. Popychacze wykonane są z wytrzymałego tworzywa i wyposażone w bardzo wytrzymałe, gwarantujące długą pracę sprężynę. Popychacze jako element najbardziej narażony na zużywanie się, dostarczane są przez renomowaną w tej branży firmę. Podajnik standardowo posiada 4 półki, na każdej 10 popychaczy. W każdy tor można włożyć 10 paczek papierosów.

Konstrukcja nośna podajnika wykonana jest ze stali malowanej proszkowo zapewniając dużą sztywność przy użytkowaniu. Podajnik wyposażony jest standardowo w rolety z tworzywa sztucznego. Lekka roleta nie wymaga dużej siły przy otwieraniu i zamykaniu. Przy rolecie jest zamek na klucz. Całość posadowiona jest na na nodze z rury stalowej malowanej o średnicy 40mm. Podstawa z czterema otworami montażowymi. Mocowanie nogi do podajnika i do podłoża przewidziano jako śrubowe. Konstrukcja nogi umożliwia  regulacje wysokości mocowania podajnika.

Opcjonalnie podajnik wyposażony może być w kieszeń typu „C” z APEX mocowaną  z boku do obudowy. Półki do ekspozycji przykładowych opakowań wraz z cenami, zamykane pokrywą z plexi bezbarwnej. Pokrywa wyposażona jest w zamek na klucz. Na życzenie istnieje możliwość wyposażenie podajnika w oświetlenie LED.

Zobacz w sklepie
Zapytaj o produkt