Stojaki na wizytówki, wizytowniki

Wizytownik służy do prezentowania większej liczby wizytówek w formie stojącej na stole, biurku, półce itp. Wykonywany jest z plexi bezbarwnej i innych tworzyw sztucznych lub jako stalowe malowane proszkowo.

Stojaki wykonywane są w wersji 1-stronnej lub 2-stronnej.

(nr art 010301-010501)

 

 

 

W dzisiejszych czasach wizytówki odgrywają ważną rolę informacyjną dla klientów. Są prostą i szybką formą dotarcia do nich z najważniejszymi danymi teleadresowymi. Aby je wyeksponować, mieć pod ręką i zachować porządek w ich przechowywaniu przydać się może stojak na wizytówki. To proste, funkcjonalne rozwiązanie, które można spotkać w biurach, sklepach, przychodniach lekarskich, recepcjach oraz w wielu innych miejscach dostępnych dla masowego czy indywidualnego odbiorcy usług albo produktów. W asortymencie posiadamy szeroki wybór modeli. Wizytowniki może być wykonane w układzie poziomym lub pionowym. Popularne są także podstawki kaskadowe, które posiadają wiele przestrzeni ekspozycyjnych do zagospodarowania. Można w nich umieścić pliki wielu różnych wizytówek.

Klientom proponujemy stojaki wykonane z plexi bezbarwnej i innych tworzyw sztucznych lub jako stalowe malowane proszkowo. W zależności od potrzeb i upodobań klienta można zdecydować się na wersję jednostronną lub dwustronną. Istnieje także możliwość zamówienia stojaka na wizytówki w dowolnym kształcie i rozmiarze oraz z opcją umieszczenia na nim również logo marki lub dowolnego hasła reklamowego.

Ceny od 2.50zł do 9zł (netto).

Zobacz w sklepie
Zapytaj o produkt