Stojaki z półkami i fryzem na logo (pochyłe)

Stojak tego typu służy do ekspozycji ulotek. W tym celu wyposażony został w półki z plexi bezbarwnej o gr. 4mm. Tak gruba płyta ma dużą wytrzymałość na złamanie. Krawędzie plexi są polerowane. Półki wyposażone są w przegrody oddzielające kolejne miejsca na ulotki. Przegrody zapewniają ład i porządek na półce. Stelaż wykonany jest z profili aluminiowych w taki sposób, że stojak jest pochylony pod określonym kątem. Stojak posiada stopki do jego wypozycjonowania.

Dostępne formaty półek:   DL, A5, A4

w zależności od wersji z różną liczbą przegród. Stojak wyposażony jest dodatkowo we fryz (tabliczkę) na logo z plexi bezbarwnej. Logo może być naniesione w formie grafiki samoprzylepnej lub poprzez nadruk bezpośredni na formatce. Produkowany w wersji jedno lub dwustronnej.

Istnieje możliwość wykonani z półkami specjalnymi na inny format luv w innej konfiguracji. Na czas transportu półki i stopy są demontowane. Ich ponowny montaż jest prosty i nie nastręcza trudności.

(nr art. 250819-250824)

 

Ulotki należą do najpopularniejszych materiałów promocyjnych i reklamowych praktycznie w każdej branży. Z zawartymi na nich informacjami można dotrzeć do odbiorcy w różny sposób. Jednym z rozwiązań jest stojak na ulotki A4. Proponujemy produkt, którego stelaż wykonany jest z profili aluminiowych. Jego konstrukcja jest pochylona pod określonym kątem, przez co prezentuje się nie tylko oryginalnie, ale także ułatwia klientom wyciągnięcie materiałów reklamowych z półek wykonanych z plexi bezbarwnej o grubości 4 mn, z polerowanymi krawędziami. Cechuje je duża wytrzymałość na złamanie. Półki mają specjalne przegrody oddzielające kolejne miejsca na ulotki, dzięki czemu można zachować porządek na każdej z nich. Poza A4 oferujemy także inne formaty półek: A6, DL i A5 (w dowolnych konfiguracjach) oraz specjalne, indywidualnie dopasowane pod potrzeby i wymagania zamawiającego.

Dodatkowym elementem stojaka na ulotki A4 jest fryz, czyli tabliczka na logo zrobiona z plexi bezbarwnej, które można nanieść w formie grafiki samoprzylepnej lub poprzez nadruk bezpośredni na formatce. Stojak produkowany jest w wersji jedno lub dwustronnej.

Ceny od 326zł do 1006zł (netto).

Zobacz w sklepie
Zapytaj o produkt