Stojaki z plexi

Stojaki z plexi

Stojaki z plexi służą do prezentacji plakatu i ulotek na stołach, regałach, półkach. Wykonany jest z plexi bezbarwnej o gr. 2mm i wyposażony w kieszonkę do wkładania ulotek niewielkiego formatu. Kieszenie mają głębokość do 20 mm. Stojak wykonany jest w technologii gięcia w taki sposób, że między powierzchniami tworzy się szczelina do wsuwania plakatu. Wsuw następuje z boku stojaka.

Dostępne formaty: DL, A5.  Istnieje możliwość wykonania w innym nietypowym formacie.

(nr art. 160101-160102)

 

Do promocji i reklamy wykorzystać można różne rozwiązanie. Stojak na ulotki A5 oraz DL sprawdzi się do tego idealnie. Dodatkowo można na nim zaprezentować plakat – wsuwa się go z boku stojaka dzięki specjalnej szczelinie, która znajduje się pomiędzy szczelinami. Stojak wykonany jest z plexi bezbarwnej o grubości 2 mm w technologii gięcia. Posiada specjalne kieszonki do wkładania ulotek niewielkiego formatu, a każda z nich ma głębokość do 20 mm. Poza stojakiem na ulotki DL i A5 zaproponować możemy także wymiary A6, A4 oraz stojaki kaskadowe. Te ostatnie zwłaszcza sprawdzą się do wielu różnych form materiałów reklamowych czy informacyjnych. Dodatkowo na stojaku z plexi można wygrawerować dowolny napis oraz logo firmy.

Zarówno same kieszenie, jak i stojaki są bardzo stabilne i wytrzymałe. Całość prezentuje się estetycznie i wyjątkowo. Zaletą stojaków jest również to, że są lekkie i łatwo można je przenieść w dowolne miejsce. Są solidnym, trwałym rozwiązaniem, które sprawdzi się podczas wielu imprez o charakterze promocyjnym, jak również jako stały element firmowej ekspozycji materiałów reklamowych np. w biurze.

Cena od 22 do 32zł (netto).

Zobacz w sklepie
Zapytaj o produkt