Gablota aluminiowa zewnętrzna

Gablota aluminiowa zewnętrzna

Gablota aluminiowa zewnętrzna informacyjna służy do zamieszczenia pojedynczych ulotek. Powierzchnia ekspozycyjna wymiarowo dostosowana jest do krotności formatu A4 z małym marginesem. Wykonana jest z solidnych profili aluminiowych anodowanych  na kolor srebrny-mat.  Na życzenie istnieje możliwość pomalowania na kolor z palety RAL. Przeszklenie gabloty wykonane jest z bezpiecznego szkła hartowanego o gr. 4 mm. Drzwi otwierają się do góry za pośrednictwem sprężyn gazowych. Do produkcji gabloty używane są trwałe siłowniki stosowane w przemyśle samochodowym co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie o szerokim spectrum temperaturowym zwłaszcza w temperaturach mocno ujemnych.

Konstrukcja gabloty w połączeniu z jej uszczelnieniem gwarantuje  szczelność  nawet w trudnych warunkach pogodowych typu wiatr z deszczem. Gablota wyposażona jest w mocne stalowe zawiasy skutecznie zabezpieczające drzwi przed opadaniem. Posiada również 4 otwory montażowe niewidoczne od frontu.

Gabloty produkowane są w różnych standardowych wymiarach o powierzchni ekspozycyjnej dostosowanej do ekspozycji kartki A4 czyli 1×1 A4, 1×2 A4, 1×3 A4, 2×2 A4, 2×3 A4, 2xa A4, 3×3 A4, 3×4 A4. Istnieje możliwość wykonania gabloty na inny wymiar.

Wymiary gabloty: szerokość profilu 60 mm (patrząc od frontu), głębokość całkowita 46 mm

Gabloty wysyłane są w opakowaniach z grubego kartonu z dodatkowym zabezpieczeniem

Cena od 99zł do 1834zł (netto).

(nr art 290238)

 

Zobacz w sklepie
Zapytaj o produkt