Gablota aluminiowa z oświetleniem LED + logo, zewnętrzna

Gablota aluminiowa z oświetleniem LED

Gablota aluminiowa z oświetleniem LED służy do zamieszczenia pojedynczych ulotek. Powierzchnia ekspozycyjna wymiarowo dostosowana jest do krotności formatu A4 z małym marginesem. Wykonana jest z solidnych profili aluminiowych anodowanych  na kolor srebrny-mat.  Na życzenie istnieje możliwość pomalowania na kolor z palety RAL. Przeszklenie gabloty wykonane jest z bezpiecznego szkła hartowanego o gr. 4mm. Drzwi otwierają się do góry za pośrednictwem sprężyn gazowych. Do produkcji gabloty używane są trwałe siłowniki stosowane w przemyśle samochodowym co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie o szerokim spectrum temperaturowym zwłaszcza w temperaturach mocno ujemnych. Gablota dodatkowo wyposażona w formatkę na logo z blachy ocynkowanej i powlekanej oraz oświetlenie LED. Użyty na tabliczkę logo materiał jest trwały również przy dużym nasłonecznieniu (nie wichruje się), nadaje się taż doskonale pod bezpośredni nadruk. Tabliczkę łatwo odkręcić w razie wymiany loga. Oświetlenie w postaci taśmy LED SMD umiejscowione jest na górnej krawędzi (pod tabliczką logo). Jakość oświetlenia całej powierzchni uzależnione jest od wysokości gabloty. Do zasilania użyto zasilacza zewnętrznego 12V, czyli w gablocie podłączone napięcie jest napięciem bezpiecznym. Nie zagraża zdrowiu a tym bardziej życiu nawet jeżeli doszłoby do uszkodzenia przewodu zasilającego. Zasilacz z 3 metrowym kablem jest w komplecie. Standardowo kabel wyprowadzony jest od spodu gabloty.

Gablota aluminiowa z oświetleniem LED

Konstrukcja gabloty w połączeniu z jej uszczelnieniem gwarantuje  szczelność  nawet w trudnych warunkach pogodowych typu wiatr z deszczem. Gablota wyposażona jest w mocne stalowe zawiasy skutecznie zabezpieczające drzwi przed opadaniem. Posiada również 4 otwory montażowe niewidoczne od frontu.

Gabloty produkowane są w różnych standardowych wymiarach o powierzchni ekspozycyjnej dostosowanej do ekspozycji kartki A4 czyli 1×1 A4, 1×2 A4, 1×3 A4, 2×2 A4, 2×3 A4, 2xa A4, 3×3 A4, 3×4 A4. Istnieje możliwość wykonania gabloty na inny wymiar.

Wymiary gabloty: szerokość profilu 60 mm (patrząc od frontu), głębokość całkowita 46 mm

Gabloty wysyłane są w opakowaniach z grubego kartonu z dodatkowym zabezpieczeniem

Cena od 612zł do 1236zł (netto).

(nr art 290625)

Zobacz w sklepie
Zapytaj o produkt