Tablica zatrzaskowa OWZ – profil 25mm

Tablica zatrzaskowa służy do estetycznej prezentacji plakatu. Jej ogromną zaletą jest łatwość wymiany plakatu. Odbywa się ona po uprzednim otwarciu profilu ram z każdej strony tablicy i wyjęciu zabezpieczenia plakatu w postaci płyty antyrefleksyjnej (bez użycia narzędzi). Profil ruchomy (frontowy) tablicy o szer. 25mm standardowo anodowany jest na kolor srebrny-mat. Profil bazowy (nieruchomy) wykonany jest w kolorze naturalnego aluminium. Plecy są z wysokoudarowego (nietłukącego się) tworzywa sztucznego w kolorze popielatym. Najbardziej newralgiczna część tablicy czyli sprężynki dociskowe wykonane są z wysokogatunkowej stali  szlachetnej, nie pękają, charakteryzują się bardzo długą żywotnością. Wszystkie elementy stalowe tablicy są zabezpieczone antykorozyjnie warstwą cynku. Tablica wykonywana jest w wersji z narożami zaokrąglonymi lub prostokątnymi. Przy narożach prostokątnych profile zacinane są na skos pod katem 45*. Naroża zaokrąglone wykonane są z wysokoudarowego tworzywa sztucznego w kolorze srebrny-połysk (są chromowane).  Tablica wyposażona jest w zabezpieczenie plakatu w postaci płyty z PCV antyrefleks o grubości 0,5mm oraz w 4 otwory montażowe.

Tablice standardowo wykonane są na plakat formatu:  A4, A3, A2, A1, A0, B2, B1

Na życzenie profil malujemy na kolory z palet RAL. Istnieje też możliwość wyposażenia w mocną przemysłową taśmę samoprzylepną.

Tablica nadaje się do ekspozycji zewnętrznej ale ze względu na konstrukcje nie jest wodoszczelna czyli należy się liczyć z kapilarnym podciąganiem wody przez plakat. (więcej na ten temat w pytaniach i odpowiedziach).

Cena od 19zł do 199zł (netto).

(nr art. 041208)

Zobacz w sklepie
Zapytaj o produkt