Ramka aluminiowa – profil 10mm

Ramka aluminiowa przeznaczona jest do estetycznej ekspozycji plakatu. Doskonale również nadaje się naściennej ekspozycji zdjęć, puzzli. Konstrukcja ramki umożliwia również ekspozycje nadrukowanych płyt o grubości do 5mm. Ramka wykonana jest z profilu o szerokości 10mm, płaskim od frontu. Nowoczesny wygląd profilu sprawia że doskonale prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Często stosowana jest jako ramka na dyplomy, sprawdza się też przy oprawianiu plakatów, obrazów, reprodukcji i rysunków. Z kolei duże ramy wyglądają subtelnie ale wyraźnie zaznaczonym profilem obramowania. Ramka standardowo wyposażona jest w płytę zabezpieczającą plakat z PCV antyrefleks gr. = 0.5mm oraz uchwyty do podwieszenia. Przy mniejszych formatach A5-B2 plecy wykonane są z HDF gr. 2,5mm natomiast formaty większe : A1-B0 wykonane są z PCV gr. 2mm. Zastosowanie droższego materiału na plecy w dużych ramkach, podyktowane jest problemem wypaczania się płyt HDF przy zmianach wilgotności powietrza, czyli zastosowanie PCV daje gwarancję długiego bezproblemowego użytkowania. Na życzenie profil ramy może być malowana na dowolny kolor z palety z palety RAL.

Standardowe formaty:  A5, A4, A3, A2, A1, A0, B2, B1, B0

Istnieje możliwość wykonania na inny wymiar.

(nr art. 041013-041024)

 

 

Wśród elementów dekoracyjnych, które wykorzystuje się w aranżacjach domowych, biurowych innych, a cieszących się dużą popularnością, są aluminiowe ramki. W zależności od formatu idealnie sprawdzają się jako estetyczna ekspozycja plakatów, obrazów czy zdjęć. Ramka A4 albo ramka A3 może okazać się doskonałym sposobem, na oprawienie rysunków czy reprodukcji. Ich konstrukcja pozwala także umieszczenie puzzli, dzięki którym również można uzyskać ciekawy efekt dekoracyjny na ścianie.

W tej kategorii produktowej dostępne są także, równie popularne, ramki do dyplomów, które spotkać można często m.in. w biurach, na uczelniach czy w salonach usługowych.

Każda ramka wykonana jest z aluminium o profilu, którego szerokość wynosi 10 mm, płaskim od frontu. Pomieścić może ekspozycje nadrukowanych płyt o grubości do 5 mm. Dodatkowo w standardowym wyposażeniu znajdują się płyta zabezpieczająca plakat z PCV antyrefleks o grubości 0,5 mm oraz uchwyty do podwieszenia.
Aluminiowe ramki jako alternatywa dla drewnianych, idealnie sprawdzą się zwłaszcza w nowocześnie urządzonych wnętrzach. Oprócz ww. formatów ramki dostępne są także w rozmiarach: A5, A2, A1, A0, B2, B1, B0.

Ceny od 15.50zł do 200zł (netto).

Zobacz w sklepie
Zapytaj o produkt